
Фото: suspilne.media
Удень 11 листопада під час повітряної тривоги російський безпілотник впав у центрі Одеси просто посеред вулиці, не спричинивши серйозних пошкоджень. Про це повідомляє “Суспільне”.
За попередніми даними, БпЛА впав на проїжджу частину в одному з районів міста. Правоохоронці швидко прибули на місце події, оточили територію та вилучили уламки дрона.
Місцева мешканка Юлія розповіла, що момент падіння не супроводжувався потужним вибухом: “Особливо сильно не було чутно — вибухи лунали ніби здалеку, з моря. Вибуху як такого не було, бо, здається, не було бойової частини”.
За словами очевидців, пошкоджень у навколишніх будинках не зафіксовано. Наразі тривають перевірки та встановлення обставин інциденту.