В Україні стартує інноваційний проєкт, який дозволить людям заробляти на очищенні довкілля

16:54  |  22.01.2021

На території України реалізується надсучасний екологічний проєкт. Це досить значна подія у сфері переробки по сортуванню відходів у нашій державі. Адже, постійно, питанням екології займаються ентузіасти, які вкладаючи власні кошти, намагаються зробити світ чистішим.


Сьогодні,завдяки проєкту американської компанії W2V ECO SOLUTIONS, нереальне для України стає можливим!

Спільно з одеською організацією «Місто майбутнього» W2V ECO дає старт еко-проєкту, який стимулюватиме й мотивуватиме людей викинути вторсировину в спеціальний смітник та ще й отримати знижки чи бонуси.

У місті Одеса вже їздить еко-бус за визначеним маршрутом, який збирає вторсировину: скло, пластик, папір та метал. За допомогою мобільного додатку люди отримують бали. Використати «зелені гроші» можна в спеціальних крамницях. Наразі є домовленості з еко-магазинами, які за нараховані бонуси будуть давати знижки на товар, якщо він дуже коштовний. Або, якщо вистачить балів, то людина зможе ними розрахуватися повністю за обраний продукт.

Компанії W2V ECO SOLUTIONS веде домовленості з супермаркетами, аби люди, яким були нараховані бонуси за здачу вторсировини, отримували знижки на продукти харчування. Крім цього –  в розробці отримання грошової винагороди прямісінько на банківську картку.

Варто зазначити, що проект має зацікавити та стимулювати до здачі вторинної сировини і дітей. Свої бали вони зможуть використати в різних іграх на телефоні.

W2V ECO SOLUTIONS – це перша компанія в Україні, яка фінансово зацікавлює споживачів, громаду в порятунку довкілля.

Подпишитесь на Телеграм Моя Одесса telegram ico!

Нажмите , чтобы читать в Фейсбуке!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter