Зміни Одеські локації на краще разом із брендом glo™ та Лесею Нікітюк

9:28  |  10.06.2021
PR

На правах реклами


Шикарне море, урбаністічна краса та самобутній колорит Одеси-мами щороку радує містян та приваблює тисячі туристів. Та крім крутих охайних місць зустрічаються у місті й зовсім контрастні локації: закинуті, занедбані та незручні. В одні ходити неприємно, в інші часом навіть страшно. Це так звані Урбазаври — міські монстри, на місці яких могли б бути круті, сучасні, зручні зони відпочинку та громадські простори.

Чи можливо їх подолати та перетворити Одесу на ще більш гарне місто? Так — якщо ми готові до експериментів та маємо бажання до змін. А з рештою допоможе бренд glo™ і нова урбаністична кампанія — «Місто VS Урбазаври».

glo™ вірить, що справжня сила починається з локальних трансформацій. Створення артпростору в парку біля дому, комфортної зони відпочинку на звичайній вулиці або нового клаптику зелені у міських джунглях — такі маленькі речі надихають і дають поштовх глобальним трансформаціям. Бренд не є спеціалістом в урбаністиці, але добре вміє і любить поєднувати непоєднуване.

Цього разу бренд glo™ вирішив показати, що робити серйозні та важливі речі можна з легкістю та задоволенням — і зібрав круту команду, яка разом зможе подолати головних Урбазаврів країни і зробити міста більш комфортними, затишними і сучасними. Разом з партнером проєкту, ГО «Міські реформи», бренд glo™ дослідив урбаністичну проблематику трьох міст — Одеси, Києва та Харкова, поспілкувався з локальними експертами та розглянув десятки локацій, щоб обрати по три, які найбільше відповідають завданням ініціативи «Місто VS Урбазаври».

На всеукраїнському рівні команду змін очолила BIG HERO Леся Нікітюк — найзавзятіша українка, яка не дасть спуску жодному Урбазавру.

“Урбазаври реально задовбали! Люди хочуть жити в комфортному, сучасному середовищі, мати місце для відпочинку і розваг, зелені парки і класні вулиці. І ми маємо шанс змінити те, що не подобається: разом обрати три локації та задати тренд на трансформацію міст. Хочеш змін — вполюй Урбазаврів разом із нами!”

Крім того, кампанію підтримали локальні інфлуенсери — CITY HEROES, які розповідатимуть про хід подій і зміни локацій на краще. Кожен з них полює на свою міську локацію.

Ось перелік головних одеських Урбазаврів та CITY HEROES, які на них полюють:

  • у сквері на Польському узвозі — Руїнозавр. Полювання за ним очолила фотографка, тревел-блогерка, одеська активістка Каріна Булавська.

Каріна Булавська

Каріна Булавська


«Цей сквер у самому центрі та він доволі сірий та непоказний зараз, а має бути інакше. Тут можна було б проводити класні зйомки та артпроєкти».

  • на Грецькій площі — Площозавр. Його хоче вполювати відомий теле- та радіоведучий Андрій Шабанов.

Одесса, Грецька площа

Одесса, Грецька площа


«Я ще пам’ятаю той час, коли замість ТЦ «Афіни» був «круглий дім», а ось в тому місці, яке ми плануємо трансформувати, була кінцева зупинка тролейбусів. Три рази на тиждень я, коли був школярем, приїжджав на Грецьку Площу та йшов на заняття зі співу у Воронцовський Палац. На цьому місці завжди була купа людей, а зараз воно пустує. Тож для мене це особисте. Хочеться, щоб воно знову ожило».

  • Пляж Ланжерон — Пляжозавр. На нього полює відомий одесит, телеведучий, гуморист та капітан команди КВК «Одеські манси» Сергій Середа.

Сергій Середа

Сергій Середа


«Море і пляжі — це візитна картка Одеси. Це те, заради чого до нашого міста щороку приїжджають тисячі туристів, якщо, звичайно, не брати до уваги наш одеський колорит. А з усіх пляжів саме Ланжерон мій найулюбленіший. Хотілося б максимально посприяти тому, щоб Ланжерон перетворився не лише у найвідвідуванішу туристами локацію, а й в одне з тих місць, де із задоволенням будуть проводити час місцеві жителі».

Як приєднатися до полювання на Урбазаврів та обрати локацію для трансформації? Зробити це можна, взявши участь у голосуванні:

  • на сайті Urban Transformation, обравши Урбазавра, якого хочеш змінити на краще;
  • в Instagram, знявши Stories з використанням маски обраного Урбазавра і тегнувши сторінку @urbasaurus.

У фіналі результати з сайту та Instagram будуть підсумовані, щоб обрати головну ціль для трансформації у кожному місті.

Проєкт триватиме не менше трьох місяців, тож частіше заходь на сайт та підписуйся на сторінку @urbasaurus в Instagram, щоб не пропустити відкриття і круті трансформації локацій.

Долучайся до першої урбаністичної кампанії бренда glo™: вполюй Урбазавра та трансформуй Одесу!

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину


Подпишитесь на Телеграм Моя Одесса telegram ico!

Нажмите , чтобы читать в Фейсбуке!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: